در دارالذکر بخوانید؛           در ادامه برنامه های روز دوم جشنواره زیر سایه خورشید خدام حرم امام رضا (ع) با استقبال مردم شریف ابرکوه وارد گلزار شهدای این شهرستان شدند.           سفیران بارگاه رضوی در ادامه برنامه های خود در شهرستان اردکان در جمع بیمارن بیمارستان ضیایی حاضر شدند.           سفیران سرزمین خورشید در ادامه برنامه جشنواره زیر سایه خورشید اردکان در زندان این شهرستان حضور پیدا کردند           سه نفر از خدام رضوی در ادامه برنامه های جشنواره زیر سایه خورشید در شهرستان اردکان در جمع پرشور مردم روستای ترک آباد حاضر شدند.           حجت الاسلام و المسلمین الهی گفت تمام ایران صحن های مختلف حرم امام رضا است و اردکان نیز یکی از این صحن ها میباشد           سه نفر از خدام رضوی از خانواده شهید بوستانی از شهدای 8 سال دفاع مقدس بازدید کرده و مورد تکریم و تفقد قرار دادند.           سه نفر از اردکان سفر کرده بودند مورد استقبال گرم مردم این شهرستان قرار گرفتند.           سه نفر از خدام رضوی در اولین برنامه روز دوم جشنواره زیر سایه خورشید یزد در جمع سربازان و پاسداران پادگان نبی اکرم (ص) حضور یافتند.           خدام آستان مقدس علی ابن موسی الرضا (ع) در آغاز دومین روز از جشنواره زیر سایه خورشید یزد به زیارت امامزاده جعفر (ع) یزد رفتند و به غبارروبی قبر مطهر این امامزاده پرداختند.
123 14.jpg
 

 

استاد شایق

 

سخنرانی

 

سید صادق نصیریمحسن محمدی پناهمهدوی نژاد

 

 

 

  

 

 

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

آخرین رویدادها

حضور گل‌های بهشتی در مهد خانه بچه‌های بهشت در سال تحصیلی جدید

IMAGE
پنج شنبه, 10 مهر 1393

پس از برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی که طی روزهای دوشنبه، 31 شهریور ماه و سه‌شنبه و چهارشنبه؛ اول و دوم مهرماه با حضور مربیان، نوآموزان و مادران این نوگلان بهشتی در مهد خانه بچه‌های بهشت برگزار گردید؛ این مهد کودک روز شنبه پنجم مهرماه به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

ادامه مطلب...

رهبر نسبت به افراد جامعه مانند نخ تسبیح است

IMAGE
پنج شنبه, 10 مهر 1393

استاد شایق:رعایت ادب و احترام به رسول خدا، امام و رهبر، باعث قوام جامعه مسلمین می‌شود.

ادامه مطلب...

دستور قرآن به رعایت حرمت و ادب، فقط اختصاص به پیامبر(ص) ندارد

IMAGE
دوشنبه, 31 شهریور 1393

استاد شایق: حرمت ولی امر را باید نگه داشت. سرّ استحکام ما همین است. دشمن همه‌ی سدها را می‌شکند، تا به اینجا می‌رسد همه‌اش باطل می‌شود

ادامه مطلب...

جشن آغاز سال تحصیلی جدید در مهد خانه بچه‌های بهشت

IMAGE
یکشنبه, 30 شهریور 1393

 به گزارش خبرنگار دارالذکر؛ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، جشن افتتاحیه  مهد خانه بچه‌های بهشت به مدت 3  روز، از 31/6 الی 2/7 با حضور مربیان، نوآموزان و مادران این نوگلان بهشتی در مهد خانه بچه‌های بهشت برگزار گردید. 

ادامه مطلب...

جلسه مسئولین مهد خانه بچه‌های بهشت با مسئول هیئت انصارولایت یزد

IMAGE
یکشنبه, 30 شهریور 1393

به گزارش خبرنگار دارالذکر؛ سه‌شنبه 25 شهریور طی جلسه‌ای که در موسسه فرهنگی بهشت برگزار شد، محتوای آموزشی مهد خانه بچه‌های بهشت توسط مدیر این مرکز به حجت‌الاسلام مهدوی‌نژاد و مديرعامل موسسه فرهنگی قرآن وعترت انصار ولایت یزد ارائه گردید.

ادامه مطلب...

فضاسازی مهد خانه بچه‌های بهشت

IMAGE
شنبه, 29 شهریور 1393

با نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی جدید فضاسازی و تزئین مهد خانه بچه‌های بهشت در حال انجام است. 

ادامه مطلب...

منزلتی بالاتر از منزلت شهادت در راه خدا وجود ندارد

IMAGE
چهارشنبه, 26 شهریور 1393

استاد محمدرضا شایق: هر کسی مؤمن باشد و از کبائر خودداری کند، حق دعوت به جهاد را دارد و اگر در این راه کشته شود، شهید است.

ادامه مطلب...

امام زمان(عج ) اجرای کننده بی‌کم و کسر آیات و احکام الهی

IMAGE
چهارشنبه, 26 شهریور 1393

استاد محمدرضا شایق: سرّ اینکه روایت می‌گوید زمین تمام پاره‌های جگرش، یعنی تمام جواهرات را به امام عصر(عج) عرضه می‌کند، این است که امام احکام خدا را اجرا می‌کند. لذا عمده این بی‌برکتی‌های که ما امروز داریم، به دلیل اجرا نشدن حدود الهی است.

ادامه مطلب...

از زاویه‌‌ای دیگر/ گفتگویی خودمانی با حضار و خادمان هفتمین جشن زیر سایه خورشید

IMAGE
چهارشنبه, 26 شهریور 1393

به گزارش خبرنگار دارالذکر: شاید بتوان گفت نقطه مشترک همه آن جمعیت حداقل 25 هزار نفری در هفتمین جشن زیر سایه خورشید، چیزی جز محبت به ساحت هشتمین امام نبود و همین امر باعث شده بود این جمعیت کثیر در گرداگرد 6 سفیر این امام همام در نقطه مرکزی معنوی شهر دارالعباده، جمع گردند و 300 خادم مرد و زن، به فیض خادمی این خیل مشتاق نائل شوند. در ادامه گفتگوی خبرنگار دارالذکر با برخی از حضار و خادمان این جشن بزرگ را می‌خوانید.

ادامه مطلب...

گزارش تصویری 3/جشن بزرگ زیر سایه خورشید/امامزاده سیدجعفر (ع)

IMAGE
پنج شنبه, 20 شهریور 1393

گزارش تصویری جشن زیر سایه خورشید که پنجشنبه شب گذشته (13 شهریور) با حضور بیش از 25 هزار نفر از مردم ولایتمدار دارالعباده، خدام رضوی، امام جمعه محترم یزد، مسئولین استانی، و مهمانان ویژه‌ای همچون آقای ناصر ابوشریف (نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین) و مجریان توانمند رسانه ملی در امامزاده سیدجعفر (ع) برگزار شد.

ادامه مطلب...

سرود پایانی